Informace k vracení členských poplatků a možnost objednávek (online, divadelní balíčky, živé letní hraní)

Vážení pedagogové, milí mladí diváci,

v e-mailu koordinátorů skupin (učitelů) naleznete informaci k vypořádání členství v divadelní sezóně 2020/2021. Prosíme, rozhodněte do 30. dubna zda preferujete vracení poplatků, nebo budete ještě objednávat z nabídky Klubu mladých diváků. Nabídka živého letního hraní se teprve ustaluje. Zájemcům pošleme ještě aktualizaci. Pro více informací rozklikněte nadpis.

1) VRÁCENÍ POPLATKŮ: vyplňte nám za celou skupinu formulář z e-mailu koordinátora skupiny.

2) NABÍDKA: můžete jakkoliv kombinovat až do výše vyčerpání 350 Kč za člena.

ONLINE nabídka:

DIVADELNÍ balíček:

Nabízíme namísto 1 vstupenky originální balíček upomínkových předmětů z divadel: Divadlo na Zábradlí, Městská divadla pražská, Studio Hrdinů, Národní divadlo, D21, Minor, Divadlo na Vinohradech, Ponec.

LETNÍ program – živé divadlo:

Nabízíme možnost objednat si výjimečně vstupenky také na letní hraní. Většina divadel plánuje letní hraní, ale ještě nemají finální podobu programu. Kapacita zvýhodněných vstupenek bude omezená. Můžete možnost využít pro celou skupinu nebo pro jednotlivce. Nabízíme výběr dosud potvrzených představení viz e-mail.

Vyberte si možnost, která vám nejlépe vyhovuje. V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat. Připravujeme podklady pro nábor na novou sezónu. Věříme, že již bude situace příznivější. Informace vám zašleme v průběhu května.