image description

Klub mladých diváků - začínáme 54. sezónu

Vážení pedagogové a milí mladí diváci,

snad jste prožili příjemný letní čas a nabrali elán do nového školního roku. Rádi bychom Vás pozdravili a pozvali do Klubu mladých diváků (všem přihlášeným děkujeme za předstih), nábor probíhá a je otevřený pro ZŠ do 30. září pro SŠ do 15. října. Přihlášky naleznete na našich webových stránkách v části PŘIHLÁŠKY. Moc se na Vás těšíme!

Anketa

Děkujeme za vyplnění ankety a cennou zpětnou vazbu. Máme velkou radost z pochvalných ohlasů a vážíme si i kritických postřehů. Nejoblíbenějším představením KMD sezóny 2017/2018 se stává Králova řeč (Divadlo pod Palmovkou). Vysoké hodnocení měla také představení Cyrano (Kašpar – Divadlo v Celetné) a Drama v kostce, pokus 2 – Mystérium skutečnosti (Studio Ypsilon – malá scéna).

Novinky

• Máme pro Vás nové nebo obnovené spolupráce, které osvěží nabídku KMD, např. Divadlo A studio Rubín, Werichova vila, DUP 39, divadlo Na Prádle
  • SOUTĚŽ: připravili jsme soutěž, která poběží celou sezónu, letáček naleznete níže. Budeme moc vděční, když dáte žákům a studentům o soutěži vědět.
  • Jste-li fanoušci sociálních sítí, doporučujeme naši stránku na Facebooku: Klub mladých diváků. Naleznete nás také na Instagramu @klubmladychdivaku

Soutěž mladého diváka

Vstup s Klubem mladých diváků do nové sezóny soutěží KMD! Postni na Instagram fotku spojenou s divadelním zážitkem, označ ji #klubmladychdivaku #soutez a vyhraj originální ceny. Vítěze vyhlásíme na konci sezóny, rozhodující bude oblíbenost fotky, zároveň chystáme i další kategorie. Těšíme se na všechny momentky našich mladých diváků! Podmínkou je členství v KMD, doporučujeme přidat i číslo skupiny pro identifikaci vítěze. Soutěž je otevřená 3. 9. 2018 – 31. 5. 2019.

Soutěž Instagram