Klub mladých diváků zve k zápisu!

Oslavujeme 55 let Klubu mladých diváků

Snad jste strávili krásné léto a načerpali síly do nového školního roku. Je nám ctí vás opět pozvat do Klubu mladých diváků. Nábor probíhá a je otevřený pro ZŠ do 30. září a pro SŠ do 15. října. Přihlášky naleznete na našich webových stránkách, zde: http://www.klubmladychdivaku.cz/prihlasky.

Děkujeme za vyplnění ankety a cennou zpětnou vazbu. Máme radost z pochvalných ohlasů a všech milých slov. Spokojenost našich členů je pro nás velmi důležitá.
Nejoblíbenějším představením dle ankety KMD za uplynulou sezónu 2018/2019 se stává titul Africká královna z Divadla Palace.
Těšíme se, jaká zajímavá představení nová sezóna přinese!

SOUTĚŽ:

Ve výroční 55. sezóně jsme připravili tipovací soutěž pro členy Klubu mladých diváků. Odměna bude pro celou skupinu. Jedna skupina může vyplnit maximálně 5 tipů v samostatných formulářích. Soutěž je otevřená od 28.8. 2019 do 31.12. 2019. Svůj tip můžete zapsat do formuláře v odkazu zde: https://forms.gle/P3ix4BRdX2icYTYEA
Celá pravidla soutěže ke stažení.

tipovací soutěž pro členy Klubu mladých diváků
Děkujeme obchodnímu Centru Černý Most za bezplatné umístění našich náborových plakátů.

NOVINKY:

• Klub mladých diváků vstupuje do 55. sezóny, natočili jsme krátké video, kde vystupuje řada našich členů, pedagogů i známí divadelníci.
  • Video poprvé zveřejníme 2. října na tiskové konferenci, tudíž se o něm dozvíte nejen od nás, ale i z médií a sociálních sítí.
  • V nabídce představení se objeví noví nebo obnovení divadelní partneři, kteří osvěží nabídku KMD, např. divadelní soubor Činohra 16-20, Divadlo Bez Zábradlí, Divadlo U Valšů. Ceníme si výjimečné stáletrvající spolupráce s orchestrem FOK a velmi doporučujeme našim členům využít nabídku koncertů ve Smetanově síni Obecního domu v rámci výhodného členského vstupného.
  • Připravujeme také oblíbené akce a setkání pro učitele.
  • Jste-li fanoušci sociálních sítí, doporučujeme naši stránku na Facebooku: Klub mladých diváků naleznete nás také na Instagramu @klubmladychdivaku.