Klub mladých diváků - aktuální nabídka

Vážení pedagogové, milí mladí diváci,

bohužel se epidemiologická situace nelepší a divadla zůstávají zavřená. Chápeme vaši obtížnou práci a omezený kontakt se studenty i členy KMD. Přejeme si s vámi zůstat v přátelském kontaktu a přinést vám užitečné informace, aniž bychom vás příliš zatěžovali.

Posíláme jako dobrovolně volitelnou alternativu níže uvedenou nabídku, ze které můžete objednávat do 10. března.

Níže uvedenou nabídku můžete čerpat za 1 divadelní návštěvu v rámci členství (máte nárok na 3 vstupenky za člena). V případě zájmu vám kvalitní zážitek zprostředkujeme dle dohody a vašich časových možností. Vždy objednávejte u nás. Můžete si z nabídky vybrat i opakovaně. Samozřejmě můžete vyčkat na normální vstupenky nebo na případné vracení členských příspěvků. Netroufáme si odhadnout, kdy se divadla zase otevřou.

Fandíme živému divadlu, ale za stávající situace se snažíme najít pozitiva i na online zážitku. Jaká jsou?

• sledování z tepla domova i v době zákazu vycházení
  • sledování, kdy se vám to hodí: časové rozpětí od – do
  • možnost vidět herce z blízka, lépe než z první řady
  • možnost vrátit se k zajímavé scéně, stopnout představení
  • virtuální sdílení zážitku
  • jedna z mála možností, jak si nyní užít divadlo

1. On-line program

Rozklikněte a zobrazí se aktuální nabídka

2. Divadelní balíček dárkových předmětů

Nabízíme namísto 1 vstupenky 1 originální balíček upomínkových předmětů ze scény dle vašeho výběru. Balíček ochotně připravíme ve spolupráci s divadly: Divadlo na Zábradlí, Městská divadla pražská, Studio Hrdinů, Národní divadlo, D21, Minor, Divadlo na Vinohradech, Ponec a v jednání jsou i další.

3. Zdarma volně dostupný program online a jiný

Sdílíme také přehled volně dostupných digitálních a jiných kulturních zážitků. Nadále nabídku sledujeme a aktualizujeme. Sledujte nás na sociálních sítích a sekci Zprávy a tipy na našem webu.

Novinka

Vzhledem k stávající mimořádné situaci a pro urychlení komunikace s námi, nabízíme středoškolákům možnost využít přímého kontaktu studentů s námi na email: monika@klubmladychdivaku.cz

Budeme vám velmi vděčni, když nám zašlete krátkou zprávu s vaším názorem, co by mladé diváky (nebo vás) zajímalo, jaký divadelní zážitek bychom mohli zprostředkovat nebo zda budete uvažovat pouze o živém představení či vrácení čl. poplatků. Vaše zpětná vazba nám velmi pomůže obhájit dlouholetou činnost KMD, na kterou bychom chtěli i další školní rok úspěšně navázat.

Děkujeme za součinnost. Přejeme pevné zdraví, hodně sil a optimismu. Velmi se těšíme zase na setkání v hledištích.

Váš Klub mladých diváků

Zdroj www.kurzy.cz/kreslene-vtipy/uhlopricka-divadla/