KMD - Zkrácená divadelní sezóna 2019-20 TZ

Oslavujeme 55 let Klubu mladých diváků

Je nám to moc líto, ale v souvislosti s pandemií virové choroby COVID-19 a všemi opatřeními musíme členství našich skupin v letošní divadelní sezóně ukončit dříve. Moc jsme si přáli, aby se po vyhlášení nouzového stavu vše vrátilo brzy do normálu. Vidíme však, že lze velmi těžko odhadovat další vývoj. Považujeme za pravděpodobné, že výjimečná situace bude mít setrvačnost a obavy vypravovat žáky a studenty na hromadné akce (divadelní představení) budou trvat. Pedagogové, kteří KMD skupiny na školách organizují a naši mladí diváci se současně musí vypořádávat s nestandardní situací ve vzdělávacím provozu. Vycházíme z ohlasů našich pedagogů, kterým toto rozhodnutí aspoň částečně uleví. Zároveň, bohužel, související změny a možné přesuny jsou i pro naši kancelář organizačně příliš rozsáhlé. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Přejeme všem hodně sil v překonání velmi nepříjemného období a těšíme se na Vás v nové sezóně.

Tisková zpráva zde.