Krásné prázdniny přeje Klub mladých diváků

Vážení pedagogové, milí mladí diváci, vážení přátelé divadla,

přejeme vám krásné léto plné odpočinku i prázdninových radovánek. Těšíme se na setkání s vámi v pražských divadlech v nadcházející sezóně 2021/2022.

Pokud byste měli zájem zavítat do divadla během prázdnin, doporučujeme letní scény. Pro inspiraci jsme připravili přehled na měsíc červenec a srpen zde.

Zdroj www.kurzy.cz/kreslene-vtipy/uhlopricka-divadla/

Divadelníci pro nás mají spoustu nových představení i reprízy úspěšných titulů. Pro mladší skupiny již máme předjednaná celá odpolední představení začátkem října: Revizora v Divadle na Vinohradech a Teslu v Městských divadlech pražských. Budeme rádi, když se nám přihlásíte ještě v první půli září (nábor samozřejmě běží až do konce října).

V prosinci nás čeká několikrát avizované a přesouvané celé zadané večerní představení Kytice v Národním divadle k proběhlému výročí 55 let KMD (v sezóně 2019/2020) . Zkrátka, máme se na co těšit!

A ještě sdílíme letní hudební náladu: https://soundcloud.com/…valdi-summer

Srdečně zdraví, Váš Klub mladých diváků