KULTURNÍ AKCE PRO UČITELE 3.2. V 18H LEGENDY ČESKÉHO JEVIŠTĚ

Ve spolupráci s Životem 90 pořádáme divadelní setkání pro naše pedagogy z Klubu mladých diváků. Setkání je otevřené i divákům z širší veřejnosti. Věříme, že tento formát i společenské setkání potěší diváky pamětníky i diváky se zájmem o významné herecké osobnosti a další.

Druhý díl divadelního programu Legendy českého jeviště – Karel Höger se bude konat ve čtvrtek 2.února od 18 hodin v Divadle u Valšů (Karoliny Světlé 286/18, Praha 1).

Program bude mít formu talk show, potrvá přibližně 90 minut bez pauzy. Ve druhém díle vzpomeneme mistrovství Karla Högera. Jeho soukromí i slavné divadelní role poodhalí Jaroslava Tvrzníková a prof. Vladimír Just. V besedě promluví také Jan Kačer a bývalá tajemnice činohry ND Helena Tuháčková.

Smrt obchodního cestujícího - 04.05.1959 Karel Höger (Willy Loman), Foto: Jaromír Svoboda, zdroj archiv Národního divadla

Smrt obchodního cestujícího – 04.05.1959 Karel Höger (Willy Loman), Foto: Jaromír Svoboda, zdroj archiv Národního divadla