MÁME OTEVŘENO A TĚŠÍME SE NA VÁS V SEZÓNĚ 2021/2022

Vážení pedagogové, milí mladí diváci,

srdečně vás všechny zdravíme po prázdninách z Klubu mladých diváků. Těšíme se na vás v nové divadelní sezóně 2021/2022. Zůstáváme obezřetní a zatím necháváme členství pro všechny skupiny s omezením na odběr 3 představení za sezónu za 350 Kč za jednoho žáka nebo studenta. Přihlášky naleznete na našem webu zde: PŘIHLÁŠKY.

V případě, že to okolnosti umožní a budete mít zájem o více než 3 členská představení, rádi vám doobjednáme další představení za klubové ceny. Tyto objednávky budeme řešit s každou členskou skupinou samostatně.

Zároveň pro skupiny, které se nechtějí vázat celoročním členstvím nabízíme možnost jednorázové návštěvy představení. Pro podrobnosti navštivte náš web zde: JEDNORÁZOVKA nebo nás neváhejte přímo kontaktovat.

Uzávěrku přihlášek máme prodlouženou do 31. 10. 2021. Čím dříve se přihlásíte, tím dříve půjdete do divadla.

Přejeme vám úspěšný vstup do nového školního roku!

Logo EU MHMP