KMD online nabídka aktualizace březen 2021

Připravili jsme pro naše členy mírně aktualizovanou dobrovolnou nabídku online divadla.

Nabídku online programu můžou členové Klubu mladých diváků čerpat za 1 divadelní představení v rámci členství (mají nárok na 3 vstupenky za člena). Nabízíme taky možnost směnit 1 členskou vstupenku za 1 náhradní plnění v podobě materiálního divadelního balíčku upomínkových předmětů.

Z níže uvedené nabídky lze objednávat do 12. dubna.

Sdílíme také:

• Volně dostupné online zážitky v přehledu ONLINE ZDARMA.
  • Bojovku volně na téma Mnoho povyku pro nic. Jedná se o procházku s úkoly. Plánek s úkoly si můžete stáhnout zde.

Nabízíme v rámci členství namísto 1 návštěvy divadla vyčerpat si kulturní zážitek jinak:

Divadelní balíček: Nabízíme namísto 1 vstupenky originální balíček upomínkových předmětů ze scény dle vlastního výběru. Balíček ochotně připravíme ve spolupráci s divadly: Divadlo na Zábradlí, Městská divadla pražská, Studio Hrdinů, Národní divadlo, D21, Minor, Divadlo na Vinohradech, Ponec. Tuto možnost ošetřujeme formálně takto: Vzhledem k mimořádné situaci spojené s epidemií koronaviru zavádíme v probíhající sezóně 2020/2021 možnost v rámci členství směnit 1 členskou vstupenku za 1 náhradní plnění v podobě divadelních materiálů. Toto pravidlo vstupuje v platnost 4. ledna 2021.

Vzhledem k stávající mimořádné situaci a pro urychlení komunikace s námi, nabízíme možnost středoškolským skupinám využít přímého kontaktu studentů s námi na email: monika@klubmladychdivaku.cz

Děkujeme za spolupráci. Velmi si vážíme nelehké práce učitelů. Myslíme na vás a na všechny žáky a studenty. Přejeme pevné zdraví, hodně sil a optimismu. Velmi se těšíme zas na setkání v hledištích.

Pokyny k vracení členských poplatků obdrží pedagogové – koordinátoři skupin v samostatné zprávě v polovině dubna. Po konzultaci s účtárnou očekáváme, že bude postup podobný jako loni. Děkujeme za trpělivost.

Váš Klub mladých diváků