OTEVÍRÁME NÁBOR NA ŠKOLNÍ ROK 2021/2022 (informace k přihláškám)

Vážení pedagogové, milí mladí diváci,

Velmi si vážíme Vaší přízně a nadšení pro divadlo i v době, kdy jsme byli nuceni si živou kulturu odepřít. Rádi bychom Vás pozvali k náboru do nadcházející sezóny KMD. Přihlášky přijímáme od 17. května 2021 do 31. října 2021.

Přihlášky a ostatní dokumenty k náboru pro jednotlivé skupiny naleznete v sekci PŘIHLÁŠKY zde: http://www.klubmladychdivaku.cz/prihlasky.

V případě, že máte zájem realizovat první návštěvu divadla v září, zašlete nám přihlášku do konce června. (Musí být přihlášeno minimálně 10 členů. Platí možnost pozdější úpravy počtu členů ve skupině.). Faktury za členské příspěvky budeme i letos výjimečně vystavovat až od konce srpna, začátkem září. Přihlásit se můžete online přes náš web nebo si můžete přihlášku stáhnout z našich stránek ve formátu PDF, vytisknout a vyplněnou zaslat (poštou nebo elektronicky) na adresu KMD (Divadlo v Dlouhé, Klub mladých diváků, Dlouhá 727/39, Praha 1, PSČ 110 00).

Na podzim jsme v reakci na nevyzpytatelnost situace zavedli možnost navštívit s námi divadlo i jednorázově. Tato možnost zůstává. Podrobnosti naleznete také na webu v sekci „JEDNORÁZOVKA“

Moc se na Vás těšíme v 57. sezóně! Váš Klub mladých diváků

P.S. Letáček, který můžete vyvěsit ve škole nebo s ním jinak dále nakládat, naleznete ZDE.

Zdroj www.kurzy.cz/kreslene-vtipy/uhlopricka-divadla/