PF 2020

Oslavujeme 55 let Klubu mladých diváků

Krásné Vánoce a šťastný nový rok! Přejeme všem, ať vánoční svátky stráví příjemně a podle svých představ.

V tomto roce Klub mladých diváků vstoupil do 55. sezóny, což jsme připomněli na tiskové konferenci na podzim. Byli jsme součástí pořadů ArtZóna a Zprávičky v České televizi, Mozaika v Českém rozhlase Vltava. Vyšly články v i-divadle, Divadelních novinách a další. Přehled naší mediální stopy si můžete prohlédnout zde: PŘEHLED. Děkujeme všem, kteří nám pomohli s naším prvním videem, které si můžete pustit zde: VIDEO. Do 31.12.2019 se můžou naše členské skupiny zúčastnit soutěže o umístění na náš slavnostní divadelní večer v květnu 2020. Svůj tip kolik členů má KMD v aktuální sezóně můžete zapsat do formuláře v odkazu zde TIPOVACÍ FORMULÁŘ, celá pravidla k pročtení jsou zde.

pf 2020