Vzlet

"Vzlet je nový kulturní palác Prahy. Vzlet není pouze „další divadlo“ na pražské divadelní mapě, ale instituce s přesahem směrem k širší společenské a komunitní funkci.

Budou se zde tvořit nové divadelní projekty speciálně pro tento prostor a hledat a koprodukovat nové projekty s dalšími divadly a uměleckými skupinami. Ve Vzletu své tvůrčí zázemí získá Divadlo Vosto5.

Vzlet bude otevřeným prostorem napojeným díky aktivitám Collegia 1704 na českou i mezinárodní hudební scénu a bude nabízet veřejnosti široké spektrum hudebních aktivit v oblasti vážné i soudobé hudby – koncerty, edukativní programy pro děti, otevření orchestrální zkoušky ad.

Samostatnou linii představují debaty s vybranými osobnostmi o významných společenských tématech z oblasti vědy, umění a veřejného života pro širokou veřejnost i pro žáky a studenty základních a středních škol. "

Adresa: Holandská 669/1, Praha 10 – Vršovice