Přihlášky

Přihlášení do KMD

Níže naleznete vše potřebné pro přihlášení. Do KMD může studenty přihlásit pouze pedagog jménem školy, dětského domova či skautské skupiny.

Student se nemůže přihlásit samostatně. Minimální počet přihlášených studentů je 10.

V sezóně 2021/2022 je možné přihlásit skupinu jen na 3 představení s možností další představení doobjednat (v běžných letech 6 představení pro SŠ nebo 4 představení pro ZŠ). Více naleznete zde ZPRÁVY A TIPY. Děkujeme za pochopení.

Dříve než vyplníte hromadnou přihlášku, přečtěte si vždy aktuální organizační pokyny!

Nechcete se vázat abonmá v KMD, pak upozorňujeme na možnost využít JEDNORÁZOVKU– jednorázovou návštěvu představení za výhodných podmínek. https://www.klubmladychdivaku.cz/jednorazovka

350 Kč za žáka (13–16 let) Základní škola
3 představení
poslední termín podání přihlášky je 31. 10. 2021