Přihlašování skupin do KMD úspěšně hotovo

Pro letošek je příjem přihlášek do Klubu mladých diváků úspěšně uzavřen. Děkujeme všem, kteří se přihlásili do naší 59. sezóny. Z velkého, až rekordního, zájmu máme radost.  Zároveň pro nás bude výzva všech 16 844 členů správně odbavit (toto je celá členská základna, mladí diváci včetně pedagogů). Oproti loňsku pozorujeme nárůst o více než 1000 členů.

Zůstáváme optimističtí a těšíme se na všechny krásné zážitky v pražských divadlech!

Přinášíme Vám také aktuální informace a zajímavosti z probíhající sezóny:

NOC DIVADEL: Všem divadelním fanouškům doporučujeme Noc divadel, která se koná v sobotu 18.listopadu. Největší divadelní svátek každoročně nabízí noční prohlídky, divadelní dílny, diskuze s tvůrci, netradiční doprovodné programy, představení a performance – zdarma nebo za symbolické vstupné.

POZVÁNÍ DO VZLETU: Vršovická kulturní křižovatka VZLET nabízí zajímavý program pro mladé lidi. Pro podrobnější informace se obracejte na Petru Šavrdovou, petra.savrdova@vzlet.cz

ANKETA A OHLASY: Vrátili  jsme se k naší divadelní anketě Klubu mladých diváků, vítězné představení je Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ z Divadla v Dlouhé, slavnostní předání ceny za nejoblíbenější představení KMD v sezóně 2022/2023 je ještě v jednání. Koncem sezóny opět vyzveme skupiny, aby hlasovaly ohledně představení, které se mladým divákům z návštěv s KMD nejvíce líbilo. I v průběhu roku jsme moc vděční za ohlasy. Zvláště, když přijde pochvala inscenace nebo zážitku z divadla, to pak nadšeně sdílíme našim kolegům. Příjemná zpráva od diváků vždy moc potěší umělecký soubor i organizační složky divadla. Jsme vděční za každý ohlas. Zpětná vazba je pro nás důležitá.

AKCE PRO UČITELE: V druhém pololetí bychom opět rádi uspořádali představení pro pedagogy. Uvidíme, jak se bude sezóna s rekordním počtem členů vyvíjet a kde se nám podaří příjemný večer pro naše pedagogy v divadle domluvit. Máte nějaké přání či doporučení? Neváhejte nás inspirovat a napsat.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám všem krásné dny.

Váš Klub mladých diváků.