Šťastný nový školní rok s Klubem mladých diváků

Srdečně zdravíme všechny mladé diváky a jejich milé pedagogy po letních prázdninách. Snad jste se měli krásně. Těšíme se na všechny členské skupiny v nové divadelní sezóně.

Nábor stále probíhá. Přihlášky a podrobné informace naleznete na našem webu zde: PŘIHLÁŠKY

Hromadné přihlášky členských skupin do divadelní sezóny/školního roku 2023/2024. Pro ZŠ je nejzazší termín podání hromadné přihlášky 30.září, pro SŠ 31.října.

Přihlásit se můžete online přes náš web nebo si můžete přihlášku stáhnout z našich stránek ve formátu PDF, vytisknout a vyplněnou zaslat (poštou nebo elektronicky) na adresu KMD, která je: Divadlo v Dlouhé – KMD, Dlouhá 727/39, Praha 1 - Staré Město, 110 00. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.